Jouw stem is geld waard!!!

GV Olympia KFC Schinveld doet ook dit jaar weer mee aan Rabo ClubSupport!

Jouw stem is geld waard!

Het is weer tijd voor de Rabobank ClubSupport! Met Rabo ClubSupport steunt de Rabobank clubs en verenigingen uit de regio. En wij doen dit jaar weer mee! Zo maken we kans op een mooi bedrag voor onze vereniging!

Jij stemt toch ook op onze club?

Ben jij, één van je ouders, familieleden of vrienden lid van Rabobank Centraal Zuid-Limburg? Dan kun je van 5 oktober tot en met 25 oktober je stem uitbrengen. Ga naar www.Rabobank.nl/clubsupport of kijk op de RABO app en stem op GV Olympia KFC Schinveld! Je kunt dan 5 stemmen uitbrengen, waarvan maximaal 2 op onze vereniging. De andere stemmen kun je verdelen over andere verenigingen!

Het zou fijn zijn als we op jullie stem mogen rekenen!